Polityka prywatności portalu CiekawaWycieczka.pl

Polityka Prywatności serwisu CiekawaWycieczka.pl i aplikacji CiekawaWycieczka


Jakie dane o Tobie zbieramy?
Dane zbierane podczas korzystania z serwisu CiekawaWycieczka.pl i aplikacji CiekawaWycieczka
Wycieczki z serwisu Ciekawawycieczka.pl można pobierać bez konieczności rejestrowania się, jednak aby w pełni korzystać z serwisu CiekawaWycieczka.pl lub aplikacji CiekawaWycieczka, tj. umieszczać w serwisie swoje wycieczki, konieczne jest zarejestrowanie się i podanie swoich danych takich jak: imię, nazwisko oraz adres email. W przypadku logowania poprzez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google plus – z tych serwisów do celów logowania pobierany jest jedynie Twój email, powiązany z Twoim kontem na serwisach Facebook lub Google Plus.

Dane zbierane podczas korzystania z serwisu CiekawaWycieczka.pl
Podczas korzystania przez Ciebie z serwisu CiekawaWycieczka.pl serwis próbuje pobrać – tylko i wyłącznie za Twoją zgodą – Twoją lokalizację geograficzną. Pobranie lokalizacji następuje jedynie po to, by dostarczać Ci najlepsze wycieczki z rejonu, w którym się znajdujesz.

Dane zbierane podczas korzystania z aplikacji CiekawaWycieczka
Aplikacja CiekawaWycieczka w momencie wejścia na stronę CiekawaWycieczka.pl przesyła informacje o Twojej lokalizacji geograficznej (w celu opisanym powyżej) oraz przesyła informacje niezbędne do zalogowania w serwisie CiekawaWycieczka.pl.
W niektórych przypadkach aplikacja CiekawaWycieczka wysyła również email głównego konta Google Twojego urządzenia w celu ułatwienia utworzenia konta w serwisie CiekawaWycieczka.pl. Ten adres email nie jest zapamiętywany w serwisie, o ile Użytkownik nie zarejestruje się.
Chcąc wysłać do serwisu CiekawaWycieczka.pl swoją wycieczkę, przesyłasz na serwis zdjęcia, pliki punktów, tras i śladów. Przekazujesz nam te pliki i informacje w nich umieszczone i my je przechowujemy po to, by inni mogli skorzystać z Twoich wycieczek. 
Podkreślamy, że to Ty wysyłasz pliki i to Ty decydujesz, co chcesz wysłać i rozpowszechnić. Żadne informacje oprócz tych jawnie wskazanych przez Ciebie nie są pobierane ani wysyłane na serwer CiekawaWycieczka.pl.

Jakie dane nie są zbierane?
Serwis CiekawaWycieczka.pl nie gromadzi ani nie przechowuje w żadnej formie informacji o lokalizacji Użytkownika. 
Aplikacja CiekawaWycieczka nie przesyła do serwerów serwisu CiekawaWycieczka.pl informacji dotyczących korzystania z programu. Nie przechowujemy danych, kiedy wykorzystujesz aplikację ani gdzie się znajdujesz w trakcie korzystania z aplikacji. 
Aplikacja CiekawaWycieczka w oryginalnej postaci nie łączy się z Internetem i nie wysyła do serwerów CiekawaWycieczka.pl ani innych serwerów żadnych informacji za pośrednictwem Internetu poza przypadkami:
•    Twojego jawnego żądania pobrania wskazanej przez Ciebie wycieczki z serwera CiekawaWycieczka.pl,
•    wysłania przez Ciebie danych Twojej wycieczki (zdjęć, plików punktów, tras i śladów) na serwer CiekawaWycieczka.pl.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?
W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim. 

Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie pełnego korzystania z serwisu CiekawaWycieczka.pl oraz aplikacji CiekawaWycieczka. Rejestracja w serwisie jest konieczna, jeżeli chcesz w pełni z niego skorzystać. 

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?
Jeżeli dokonałeś rejestracji oraz wysłałeś na serwer CiekawaWycieczka.pl swoją wycieczkę, możesz otrzymać od nas email dotyczące Twoich działań. Możemy również kontaktować się z Tobą później, jeżeli będziemy mieli ważne informacje dotyczące Twojego konta oraz Twoich wycieczek. 

Jeżeli wyraziłeś zgodę na otrzymywanie informacji o nowych produktach CiekawaWycieczka.pl lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, będziesz od nas otrzymywać drogą emailową nasz Newsletter.

Zmiany naszej polityki prywatności
Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Szybkie menu

Znajdź nas